Kodulehed, veebireklaam

KODULEHED, VEEBIREKLAAM

Suurepärane veebidisain on värske, puhas ja lihtne. Lihtne veebifunktsionaalsus võimaldab optimaalset kasutatavust ja organiseeritud sisu, rakendades samal ajal õiget tehnoloogiat.

Professionaalselt kujundatud koduleht aitab Teil oma kaubamärki esindada ja suurendada äriedu! MIRT teostab kodulehti WordPress’i keskkonna baasil, mis hõlmavad kõiki veebidisaini aspekte, sealhulgas graafilist disaini ja SEO optimeerimist jne. Me ei arenda ainult välimust, vaid hoolitseme kogu kodulehe eest. Meie teenused tagavad, et Teie ettevõttele pääseb veebis ligi kõigi laua-, tahvelarvutite ja mobiilseadmete kaudu.

Tänapäeval otsib enamik tarbijaid teavet internetist, mis aitab neil teha arukamaid ostuotsuseid. Uuringute järgi otsib internetist teavet 88% tarbijatest enne ostu sooritamist. Selline ostukäitumine näitab kodulehe olulisust tänapäeva ettevõtete jaoks. Selleks, et Teie ettevõte saaks kaasaegsel turul edukaks, peab Teil olema professionaalne koduleht, kuna see on Teie ettevõtte selgroog.

Kodulehe tähtsus turunduse valdkonnas hõlmab digitaalse turunduse strateegia kõiki aspekte. Iga veebis üles pandud info kild, sisutükk või reklaam toob tarbija tagasi Teie kodulehele. Seetõttu on oluline, et veebileht annaks tarbijatele selge ettekujutuse Teie brändist ja, milliseid tooteid või teenuseid pakute.

Vajate oma ettevõttele kodulehte või hoopis veebireklaami disaini?

MIRT aitab Teid! Loome Teile funktsionaalse kodulehe ja disainime silmapaistvaid veebireklaame.

Tutvu meie varasemalt tehtud töödega ja vaata lisaks ka meie teisi pakutavaid teenuseid.

 

Design with style. Design with smile.

Võta ühendust!