Vahva kingiidee koostööpartneritele ja klientidele!

Vahva kingiidee koostööpartneritele ja klientidele!

Vahva kingiidee koostööpartneritele ja klientidele!

Veidi aega tagasi levis sotisaalmeedias huvitav konkurss „Kujunda ise MinuVesi ja võida!” Konkursi korraldaja oli Minu Vesi, kes toodab personaalse kujundusega veepudeleid. MIRT võttis samuti konkursist osa ja vaat kus lops, võit! 432 pudelit vett MIRT disainiga. Ja mitte ainult vett, vaid vägeva kingiidee ja turundamise võimaluse.

Kellele meist ei meeldiks kingitused?

Kõik armastavad kingitusi saada. Kingitused mitte ainult ei tekita tunnet, et sa oled eriline, vaid muudavad meid ka õnnelikuks. Usaldusväärse ja hea esmamulje jätmine on väga oluline samm edu saavutamisel. Kingitused tekitavad alati inimeses positiivseid emotsioone ja jätavad maha märgi. See on suurepärane viis näitamaks, et Te hindate neid ehtsal ja läbimõeldud viisil.

Vahvad kingitused tähendavad rohkem rõõmsaid kliente ja rõõmsad kliendid tähendavad paremaid võimalusi ettevõtte populaarsuse tõstmiseks!

„Inimesed unustavad, mida ütlesid. Inimesed unustavad, mida tegid. Kuid nimesed ei unusta kunagi, milliseid tundeid neis tekitasid.“ – Maya Angelou

Enamikes ärikultuurides on kingituste tegemine väga oluline. Soov tunnustada püsikliente või töökat töötajat, koostööpartnerit ja edasimüüjat, tugevdada ettevõtte ja klientide vahelisi suhteid või jõuda potentsiaalsete klientideni. Kingituste puhul aitab kaasa kindlasti brändi logo või kontaktide lisamine. See suurendab müüki ja teadlikkust Teie ettevõttest.

Minu Vesi personaalse kujundusega veepudelid sobivad ideaalselt nii üritustele, ettevõtte reklaamimiseks või hoopis toredaks kingituseks!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)