Teenused

Pakume unikaalseid graafilise disaini teenuseid nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

Identiteet, bränding

Meie kuulame sind – räägi meile oma ettevõtte lugu!
Mõtleme Teie ettevõtte identiteedi hoolikalt läbi ning loome vastavalt sihtgrupile ühtse firmastiili, mis kajastub stiiliraamatus. Logo, värvid, kirjatüübid, visiitkaardid, dokumendi põhjad, reklaami disain jne.

Logo disain

Ettevõtte tähtsaim tunnusmärk on logo. Disainime Teile uue logo või muudame vana logo modernsemaks ning innovaatilisemaks. Logo on ettevõtte kõige tähtsam tunnusmärk, mistõttu peab see edastama võimalikult konkreetsel viisil, milliseid tooteid või teenuseid ettevõte pakub. Logoga kaasa tuleb ka logoraamat.

Visiitkaardid, turundusmaterjalid

Tahate oma ettevõtet professionaalsemalt esindada?
Meie aitame Sul kujundada vajalikud turundusmaterjalid, mida ettevõtte reklaamimiseks vaja läheb. Originaalne ja läbimõeldud disain aitab kaasa ettevõtte edu saavutamisel.

Trükiste disain

Vajad kvaliteetseid flaiereid, postkaarte, brošüüre või plakateid?
Meie aitame sind! Kujundame kõik võimalikke trükiseid: visiitkaart, kalender, riiulirääkija, ajakiri, menüü, aastaraamat, kataloog, kinkekaart, voldik, välireklaam, roll-up, uksehoidja jm. Lisaks pakume ka trükiteenust.

Küljendamine

Teostame erinevaid küljendustöid: aastaraamatud, menüüd, kataloogid, ajakirjad, paigaldusjuhendid ja muud, mis vajab küljendamist.

Muud kujundustööd

Kujundame kõike, mida on võimalik kujundada. Kampaaniad, e-maili signatuurid, bännerid, sotsiaalmeedia reklaam, infograafika, t-särgid või erinevad pakendid jm.

Võta ühendust

Või küsi pakkumist

kontakt